Site Overlay

Tutories, organigrama i contactes

Tutories curs 2022/2023

CURSTUTOR/AHORARI D’ATENCIÓ*EMAIL
PFIBorja Alegriaborja@alumnesemad.cat
1r Creació d’Objecte i Moble, COMEulàlia LlopartDilluns, 11.00-12.00 heulalia@alumnesemad.cat
2n Creació d’Objecte i Moble, COMGlòria GiménezDivendres, 10.30-11.30 hcristina@alumnesemad.cat
1r Assistència producte gràfic interactiuBet SerraDilluns, 11.00-12.00 hbet@alumnesemad.cat
2n Assistència producte gràfic interactiuAlfred TrujilloDilluns, 9.00-10.00 halfred@alumnesemad.cat
Curs comú 2×3Inno MazaDimarts, 17.00-18.00 hinno@alumnesemad.cat
Curs específic Gràfica publicitàriaJosep SoléDimecres, 18.00-19.00 hjosep@alumnesemad.cat
Curs específic Gràfica interactivaSònia LluchDimecres, 17.30-18.30 hsonia@alumnesemad.cat

* En aquest horari podeu contactar telefònicament (93 860 59 90) amb el tutor/a dels vostres fills i filles per concertar una cita. També podeu fer-ho a través del seu email.


Equip directiu

DireccióElisenda Pugaemad@alumnesemad.cat
Cap d’estudisCristina Ramoscristina@alumnesemad.cat
Secretaria acadèmicaNúria Ramíreznuria@alumnesemad.cat

Departaments, coordinacions i tutories pràctiques

Coordinació PFIJoan Carles Cruzjoancarles@alumnesemad.cat
Tutoria pràctiques PFIGlòria Giménezgloria@alumnesemad.cat
Cap departament Creació d’Objecte i Moble, COMJordi Plantésjordi@alumnesemad.cat
Tutoria pràctiques Creació d’Objecte i Moble, COMEulàlia Lloparteulalia@alumnesemad.cat
Cap departament gràfic grau mitjà i tutoria pràctiques Sònia Lluchpractiquesgm@alumnesemad.cat
Cap departament gràfic grau superior i tutoria pràctiquesBego Sánchezpractiquesgs@alumnesemad.cat

Secretaria

Bibiana FuentesElena Manzano

Consergeria

Sergi Sáez