Tutories i organigrama

Tutories curs 2020/2021

CURSTUTOR/AHORARI D’ATENCIÓ*E-MAIL
1r Creació d’objectes i mobleMariona RodríguezDimarts, 14.00-15.00 hmariona@alumnesemad.cat
2n Creació objectes i mobleJordi PlantésDimecres, 13.00-14.00 hjordi@alumnesemad.cat
1r Assistència producte gràfic interactiuJosep SoléDijous, 11.00-12.00 hjosep@alumnesemad.cat
2n Assistència producte gràfic interactiuInno MazaDimarts, 11.30-12.30 hinno@alumnesemad.cat
Curs comú 2×3Eulàlia LlopartDijous, 14.00-15.00 heulalia@alumnesemad.cat
Curs específic Gràfica publicitàriaRicard AndrésDimarts, 16.00-17.00 h
Curs específic Gràfica interactivaMarc GarridoDivendres, 17.30-18.30 hmarc@alumnesemad.cat

* En aquest horari podeu contactar telefònicament (93 860 59 90) amb el tutor/a dels vostres fills i filles per concertar una cita. També podeu fer-ho a través del seu e-mail.


Equip directiu

DireccióBet Serraemad@alumnesemad.cat
Cap d’estudisEli Pugaeli@alumnesemad.cat
Secretaria acadèmicaBorja Alegriaborja@alumnesemad.cat

Caps departament

Gràfic grau mitjàSònia Lluchsonia@alumnesemad.cat
Gràfic grau superiorBego Sánchezbego@alumnesemad.cat
Fusta i mobleNúria Ramíreznuria@alumnesemad.cat
Cursos i tallers EMADMontse Gratacós
Gestió tallerEulàlia Lloparteulalia@alumnesemad.cat
ComunicacióInno Mazainno@alumnesemad.cat

Secretaria

Bibiana FuentesElena Manzano

Consergeria

Sergi Sáez